Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Birok menni strandra?

Birok menni strandra?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és most jött meg másodszor vagy is csak ilyen barnás folyás és hétvégén mennénk a strandra.a barna folyás után jön a vérzés vagy micsoda?ésha igen akkor nem lehetne gyorsitani valahog y a folyamatot?
2009. aug. 4. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a barnás folyás után lesz normál vérzés, lehet, hogy most csak ennyi. Ha most jött meg másodszor akkor még nagyon rendszertelen a ciklus, nem mindig jön meg vagy nem tart túl sokáig vagy csak barnás folyás van. Szerintem hétvégére már el fog múlni, gyorsítani nem igazán lehet rajta.

17/L

2009. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de most van 1 nagy gond az hogy lehet holnap vagy csütörtökön megyünk és ugye én nem otthon vagyok hanem épeen nyaralok és már meg volt tervezve a rokonokkal és én sem tudhattam h pont most lesz meg másodszor mert ugye hiába számolom ki ha még rendszertelen a ciklusom:S:S
2009. aug. 4. 13:57
 3/10 A kérdező kommentje:
válaszok?létszíves írhatok!
2009. aug. 4. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha megjön normálisan akkor max nemmész el a strandra. a barna folyás után nem mindig jön a vérzés.

vagy kezdj el gyakorolni a tamponnal. ésakkor mehetsz strandra

2009. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
áá de nem otthon vagyok meg minden és óóóóó
2009. aug. 4. 15:56
 6/10 A kérdező kommentje:
de amikor elsőnek jött meg akkor nem volt barna folyás
2009. aug. 4. 15:58
 7/10 A kérdező kommentje:
vagy nem tudom ja de azthiszem volt
2009. aug. 4. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne fórumozz :D ha barna folyás van a mennyisége pedig nem sok akkor attól fogsz tudni menni strandra sőt el is fog múlni addigra mire mennétek. Nekem is volt még az elején ilyen hogy két rendes menzesz között csak vmi enyhe folyás volt.
2009. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de nekem nem olyan kevés:S
2009. aug. 4. 21:56
 10/10 A kérdező kommentje:
már mind1 ert megjött:Smár kedden megjött amikor barna folyás volt:Sllegelőszőr amikor megjött akkor 5 napig tartott szerintetek akkor vasárnapra el fog múlni??
2009. aug. 6. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!