Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak az erős érzéssel...

Mit csináljak az erős érzéssel? Tönkreteszi az éltetem.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, több mint egy éve menstruálok. Tudom, ilyenkor még változhat, de már nem bírom... annyira erős, hogy max. 2 órát bír ki a betét, ha nem mozgok. Nem tudok sehova menni ilyenkor, egy helyben kell üljek vagy feküdjek. Mikor fel kell állnom, alig merek, mert át fogok ázni... erre mi használ? Fogamzásgátló vagy van valami vérzést csillapító gyógyszer? :(

2012. okt. 4. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal menj el a nőgyógyászhoz ő majd elmondja mi a tehendő.Lehet gyógyszerrel tudnak rajtad segíteni
2012. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb, ha orvoshoz mennél.
2012. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyuddal beszéld meg, keressetek egy kedves női dokit aki elött azért nem olyan ciki vetkőzni és terpeszteni mint egy idegen férfi elött.
2012. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!