Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos rákszűrést akar...

Az orvos rákszűrést akar csinálni, pedig mondtam neki hogy még szűz vagyok. (és az is akarok még maradni) engedjem neki? huszonéves lány

Figyelt kérdés
vagy várjak az első szexuális együttlétig ( ami nem mostanában lesz)
2012. okt. 8. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Bajod nem lesz tőle,csak felesleges.
2012. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
lehet azért akarja megcsináltatni mert hogy még mindig össze-vissza menstruálok?
2012. okt. 8. 15:54
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem,inkább csak rutinból.(vagy ha magándoki,a pénzért)
2012. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem magán
2012. okt. 8. 16:01
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Ne engedd, ha nem akarod, hogy az a nagy fémkacsa vegye el a szüzességedet, persze ha nincsenek olyan tüneteid, amik rákgyanúsak.
2012. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2012. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
szeretnék még szűz maradni egy ideig, és nem orvosi eszköztől elveszíteni, de azért az egészségem is fontos.
2012. okt. 8. 16:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Van szűzkacsa is.
2012. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

honnan tudod hogy nem mostanában lesz? fogadalom?

a rákszűréshez kenetet kell venni meg műszereket dugnak bele, szóval egy szűznek nem romantikus élmény. a menstruációs problémára írhatnak fel hormontablettát, amit szűz lányoknak is megtehetnek anális vizsgálat után.

döntened kell, melyik a fontosabb, ha ultrahanggal nem tudják megállapítani, akkor nincs más megoldás.


szerintem próbálj meg kifejezetten nőgyógyászati intézményben próbálkozni, ahol sokkal tapasztaltabb orvosokat is találsz, hátha tudnak valami más megoldást.


igaz szerintem a hártya alakjától és rugalmasságától is függ a helyzet, amit gondolom nem akarsz megkockáztatni.

2012. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan engedheted, nagyon kicsi műszert tesznek fel és egy pálcikával vesznek mintát, semmi kárt nem okoz.

Ráadásul első együttlét előtt, kiderülhet, hogy van-e valami bajod, mivel nem csak méhnyakrákra szűrnk, hanem vírusra és bacira is. Szerintem hasznos lenne megcsináltatni.

2012. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!