Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek hasonló problémá...

Van valakinek hasonló problémája? Egy olyan problémám van, hogy már 5 hónapja vizsgálnak az miatt, hogy amikor menzeszelek, a végbelem is vérzik, véres a székletem. Ahogy elmúlik a menzesz, ez a vérzés is fokozatosan megszűnik.

Figyelt kérdés
Már voltam jópár vizsgálaton,akinek volt vagy van hasonló problémája,az kérem írjon,kíváncsi vagyok,hogy mi lett az eredmény. Aki ír,annak írok részletesebbet is a vizsgálataimról.

2012. okt. 12. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
endometriósissal vizsgáltak már?
2012. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A jövő héten fognak hüvelyi ultrahangot csinálni. Abból elvileg kiderül,hogy van-e endometriosisom. Egyébként felmerült ez is,de a béltükrözés nem erősítette meg,hogy lenne a belemen endometriosis szövet. Neked is volt ilyen?
2012. okt. 12. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
neem csak a tünetek alapján egyből erre következtettem. meg elég ritka kórkép.
2012. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,annyira ritka,hogy az orvosok sorra azt mondják,hogy nem tudják mi lehet ez:S Kicsit ideges vagyok..
2012. okt. 12. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Kihez jársz? Nekem is endometriózis gyanús. Én dr Papp Zoltánt ajánlanám, aki a SOTE I-es női klinika igazgatója volt évekig. A barátnőm endometriózisát is ő operálta végre úgy, hogy sikerült teherbe is esnie. (sokadik orvos után)

Tudom, hogy nem olcsó, ahol dolgozik, de szakmailag a csúcson van.

2012. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok,egy kisvárosban élek. Tehát nem hiszem,hogy Pestre fogok járni,feltéve ha tényleg nem tudják kideríteni hogy mi bajom. Még azt sem derítették ki,hogy tényleg endometriosisom van-e. Az a furcsa,hogy amíg nem volt ez a véres széklet,addig nagyon fájt a menzesz alatt,csak akkor enyhült,ha eltudtam menni nagy wc-re. Amióta viszont van ez a vérzés,azóta alig fáj a menzeszkor a hasam. Lehet hogy most ürül ki ez a vér,és eddg azért fájt ennyire? Nem tudom...
2012. okt. 12. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd, ha feljönnél a SOTE klinikára, vagy a fenti dokihoz privátban. Nagyon rosszanak tartom, hogy eddig még egy hüvelyi UH sem készült.
2012. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem,hogy miért nem csináltak előbb hüvelyi uh-t. Csak hasi uh volt,ott a beleimen láttak valamit. Béltükrözésre már megvan az időpontom,de nagyon ódzkodok tőle. Talán ha megcsinálják jövő héten az uh-t,akkor okosabbak leszünk!
2012. okt. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!