Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű folyásom van, és kellemet...

Sűrű folyásom van, és kellemetlen szagú, mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam dokinál, azt mondta nincsen baj.

De pár napja lefeküdtem a barátommal, nem tudom ez összefügg-e vele vagy sem.

Mitől lehet, és mit lehet ellene tenni?


2009. aug. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha belédélvezett a barátod, akkor a lúgos sperma megzavarhatta a savas hüvelyed közegét, és így a természetesen benned élő baktériumok elszaporodhattak. Nekem is szokott lenni néha, de nem viszket, nem fáj, nem csíp, és pár nap alatt elmúlik.De ha nem múlik, akkor sztem menj el mégegyszer dokihoz:)
2009. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami fertőzés, fura, hogy azt mondta a doki, semmi baj. Menj el sztem megint dokihoz, ha azóta nem múlt el.
2009. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, és ez volt az első alkalom.
2009. aug. 6. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

fura, mi? ha nemmondhatjátok h menjen orvoshoz, mer már volt és aztmondta h semmi, azmár rögtön fura....:D

vicces. szerintetek mindnekinek van vmi baja mindig? és rögtön futni kell a nőgyogyihoz?


a sűrű folyás önmagában még nem betegség, a ciklus alatt változik a folyás állaga, és a színe is.

2009. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!