Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcseim miért 6...

Menstruációs görcseim miért 6 év után letten ennyire elviselhetetlenek? Lesz ez még rosszabb is?

Figyelt kérdés
Eddig is görcsöltem picit (általában suliban ahol nincs lehetőségem meleg fürdőt venni vagy ledőlni pár percre), ilyenkor bekaptam egy cataflamot, max 10 perc és elmúlt. Ma viszont mielőtt megjött (tudtam hogy ma fog, számítottam rá) annyira begörcsöltem. Lepihentem, de nem lett jobb. Le akartam zuhanyozni, felálltam és hát hirtelen nagylány lettem. De eddig miért nem görcsöltem soha ennyire? A gyógyszer is 3 óra múlva hatott. :(
2009. aug. 6. 16:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem leírni, hogy 6 éve jött meg először. Az esetek 80%ban, úgy vettem észre ha megjött hogy véres lett bugyim. Sosem voltak elő-görcseim.
2009. aug. 6. 16:07
 2/2 anonim válasza:
Nekem se fájt az elején egyáltalán a hasam, de ahogy teltek az évek egyre rosszabb lett. Nem egy barátnőm mondta,hogy vele is így volt. Úgyhogy szerintem ez teljesen normális.
2009. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!