Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapot szedtem a fogamzás...

1 hónapot szedtem a fogamzás gátlót. Augusztusban. Szeptemberben megjött a menstruációm rendesen, de most késik. Elképzelhető hogy az 1 havi gyógyszer bezavarta a testemet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármi köze lenne hozzá a fogamzásgátlónak, mert akkor valószínűleg szeptemberben sem jött volna meg.

De most miért nem szeded a foggátlót? Babát terveztek?

2012. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, de megjött...


Azért hagytam abba, mert az első hónapot végig véreztem.

2012. okt. 15. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!