Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen korai jelei vannak a...

Mogyi123 kérdése:

Milyen korai jelei vannak a terhességnek? Gondolok itt ilyesmire pl. : mell elszíneződés, szeméremajkak elszíneződése, alhasi fájdalom (nagyon ritkán), hányinger, vizelés.

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a párommal védekeztünk óvszerrel, és nem élvezett belém, ha minden igaz az óvszer sem szakadt ki.

Ezt követően hüvelyfertőzést kaptam, amire kúpot használok.

De félek, hogy mégis terhes lehetek, mert néha fáj az alhasam szúrós jellegűen.


Van félni valóm??


2012. okt. 17. 09:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Mennyi idő után jelentkeznek ilyen tünetek??

"Gondolok itt ilyesmire pl. : mell elszíneződés, szeméremajkak elszíneződése, alhasi fájdalom (nagyon ritkán), hányinger, vizelés."

2012. okt. 17. 09:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel tesztet?
2012. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert félek, tudom butaság.. de megszeretném várni, hogy megjön-e a menstruációm.

Amint írtam is, nem élvezett belém így talán semmi gond sincs csak saját magam stresszelem.

2012. okt. 17. 09:39
 4/6 Minii Vikii ***** válasza:

Mirt nem szedtél fogamzásgátlót?

Hány éves? Ne félj, nem lesz semmi baj, de máskor figyeljetek jobban oda! Minden jót kívánok neked/nektek! :)

2012. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne stresszeld magad vegyél egy tesztet, az a legbiztosabb! Némelyik teszt már 3 napos terhességet kimutat, de ha az eset óta eltelt legalább 2 hét akkor biztosan kimutatja, ha terhes vagy.
2012. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mielőtt pozitív lett a tesztem, előtte napokban nagyon álmos voltam és a napi 2 adag 3in 1-ben is kimaradt... nem undorodtam tőle, de nem is jutott eszembe.
2012. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!