Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, vagy menjek...

Ez normális, vagy menjek orvoshoz? 35 éves vagyok és nagyon sűrűn akár naponta többször is, bizsergek lent.

Figyelt kérdés
Ilyenkor úgy érzem az lenne a legjobb,ha megdugnának.A munkahelyemen is olyan zavarba vagyok,próbálom leplezni a vágyaim,elterelni a gondolataimat.

2012. okt. 19. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Keríts egy dugópartnert a kollégáid közül. Aztán a wc-ben keféljetek. Bevethetitek a wc-kefét is.
2012. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet túl sokan vagyunk és ráadásul nők!!
2012. okt. 19. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj a nőgyógyásznál. Változtathatsz azon, hogy borotválod ott magadat vagy sem, milyen szabású fehérneműt hordasz. Mehetsz még szexuálpszichológushoz is. Ha lesz férjed, akkor meg visszatérhetsz a régi szokásaidhoz és lehetsz nimfomán a párod legnagyobb örömére.
2012. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ugye nő vagy????!!!
2012. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képet!
2012. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,de sajnos a heti 1 szex ezek szerint nekem nem elég.
2012. okt. 19. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem normális, mi is heti 3-4 alkalommal élünk nemi életet a párommal aki alkalmanként legalább 3x elélvez. 30/F
2012. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!