Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csiklóm felső részében...

A csiklóm felső részében észrevettem egy gombostűfejnyi fehér színű valamit ma. Nem fáj. Olyan mintha egy 'pattanás' lenne. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Persze tudom menjek el nőgyógyászhoz. De van egy újszülött kisbabám és most költöztünk ide, nem ismerek senkit, nem tudom rábízni senkire, a párom pedig este jön haza.
2009. aug. 10. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet pattanás, vagy faggyúmirigy. Ki fog fakadni. Nincs vele teendő. Nekem is volt már párszor. (érdekes hogy szülés után lett először nekem is)
2009. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem nekem is hasonló lesz.
2009. aug. 10. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne. :) Pár nap múlva teljesen eltűnik. (ha mégse, na akkor kell megnézetni, de biztos, hogy megtellik, lehet hogy még nőni is fog picit, aztán kifakad). Nekem látta a nőgyógyi a 6 hetes kontrollon (pont volt egy ilyenem) de nem mondott rá semmit.
2009. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem is volt szülés után nemsokkal.Nekem is látta a nőgyógyász,de nem mondott rá semmit.Elmúlt.1-2 hét alatt ha jól emlékszem.Azóta nem volt szerencsére.
2009. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy faggyúmirigy-kivezető cső. Nekem is volt, pedig én még nem szültem. Azt mondta az orvos, hogy intim szappannal jó alaposan dörzsölgessen át azt a részt és pár nap alatt el fog múlni. Igaza lett.
2009. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyenem és nemes egyszerűséggel ki szoktam őket nyomni, aztán lefertőtlenítem és elmúlik
2009. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!