Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájgyulladás csak nemi...

Méhszájgyulladás csak nemi úton terjedő fertőzés miatt alakulhat ki? Részletek a leírásban

Figyelt kérdés

Folyásom miatt mentem orvoshoz, és azt mondta, hogy kár helyileg kezelni, mert a méhszájból jön, valamilyen gyulladás miatt, amit valószínűleg (akár egy korábbi)fertőzés okozott. Szerintetek ilyesmit csak szexuális érintkezéssel lehet elkapni, vagy más miatt is kialakulhat? Még várok a pontos leletekre, akkor majd megkérdezem a dokit is, csak nagyon foglalkoztat a kérdés...


Ezen kívül: szerintetek van rá esély, hogy valami komoly betegségre derüljön fény? :S


2012. nov. 3. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőgyógyász a HPV fertőzésre gondolt, ha ezt mondta. Ez évekkel ezelőtt is létrejöhetett és most okoz tünetet.Mindenképp a citológiai vizsgálat a döntő. Csak találgatnánk.
2012. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
HPV ellen be vagyok oltva :S és évek óta egyébként sem lehet jelen, mert májusban is voltam vizsgálaton, és akkor semmilyen fertőzést nem mutattak ki. de a kettő között volt egy pár hónapos kapcsolatom, és igazából ezen filózok, hogy akkor valószínű tőle kaptam el vmit, bár furcsa, hogy csak akkor jelentkeztek a tünetek, amikor már szétmentünk...
2012. nov. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!