Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért van lassan...

Szerintetek miért van lassan két hete esténként hőemelkedésem?

Figyelt kérdés

Kb már két hete este (kb ha környékén) elkezd "égni" az arcom, megnézem tükörbe, tiszta vörös a fejem, meg mérem a "lázam" és 37,4 körül van.. napközben meg épp hogy üti a 36,5... orrom nem folyik torkom nem fáj stb stb bajom nincs..

a vérnyomásom rendszerint alacsonyabb mint kellene (mostanában nem tudom mérni)


viszonylag alszok eleget (állandó délelőttös vagyok, fél ötkor kelek, de ugy általában 21 környékén szoktam aludni menni)


Fogamzásgátlót szedek már egy pár éve.


Ötletek?


2012. nov. 5. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz lenne megmondani, szerintem csináltass egy vérvételt és nézess pajzsmirigy funkciókat is. Hátha van vmi gyulladás a szervezetben. De nagy baj szerintem nem lehet, mert a 37,4 azért még a hőemelkedés kategóriába tartozik, nem a lázba. De persze ha kellemetlen és zavar akkor tényleg nézess egy labort. Jó egészséget!
2012. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!