Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Diane 35 nevű fogamzásgátlóv...

A Diane 35 nevű fogamzásgátlóval kapcsolatosan kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni, és érdekelne hogy mennyire borítja fel a ciklusomat, és lehetnek e mellékhatások?

Válaszokat előre is köszönöm!



2012. nov. 28. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ezt írták fel?

Ugyanis ez elsősorban nem fogamzásgátlásra lett kifejlesztve (ne ess pánikba, védeni véd!), hanem magas androgénszint tüneteivel járó hormonproblémákra.

Ha neked nincs ilyen bajod (erős szőrösödés, nagyon pattanásos, zsíros bőr, hajhullás), akkor kizárólag fogamzásgátlásra NEM SZABADNA FELÍRNI!

2012. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy részlet a gyógyszer szakemberek számára készült előiratából:


"Nők androgénfüggő kórképeinek kezelésére. Ide tartoznak az akne súlyosabb alakjai, amelyeket seborrhoea, gyulladás illetve nodusok kísérnek (acne papulopustulosa, acne nodulocystica) és a tartós orális antibiotikum kezelésre nem reagálnak, valamint az androgen alopecia és a hirsutismus kevésbé súlyos formái.


Bár a Diane fogamzásgátló hatással is rendelkezik, fogamzásgátlóként nem adható, csak a fentiekben jelzett androgén-függő kórképek kezelésére."

2012. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 honapig szedtem. Majd megőrültem tőle. Mensi elötti görcsök,szédülés,mellfeszülés már az első havi tabletta után. Egyszoval nekem nem volt jo. Most Femodent szedek de ez meg megőli pár honap után a szexuális vágyat.. Szval amugy a pattanásokra jo volt a szőrösödésre nem hatott észrevehetően pedig arra kaptam..
2012. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bababőröm lett, utána sem jöttek ki a hatalmas aknéim. Rossz mellékhatás nem volt. Viszont fél évig nem volt peteérésem miután abbahagytam. Majdnem 4 évig szedtem.
2012. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!