Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 évig tartó mellcisztákból...

4 évig tartó mellcisztákból eredő kálváriám most ért véget! :-) Ha bárkinek segíthetek orvossal, gyógymóddal, felépüléssel, vagy ezzel kapcsolatban bármivel, írjatok!?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy :) Nekem szerencsére most nem kell a segítséged, de ha tényleg szeretnél segíteni másokon, akkor csatlakozhatnál valamelyik ilyen szervezethez. Pl rákellenes liga, de nem ismerem ezeket rendesen. Ott sokkal hatékonyabban tudnál tenni másokért mint itt.
2012. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, nekem 2 éve tart a kálváriám. Rengeteg idegesség, ultrahang, fél évenként mammográfia a mellciszta miatt. Érdekel, a gyógyulásod!
2012. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia nekem még nem biztos hogy mellcisztám van kb egy hét mulva megyek emlőuh-ra és ott kiderül kb 2 honapja vettem észre egy elég nagy kisujjnyi csomot a bal mellemben ami peteéréstől mensesig fáj utána nem fáj de ott van lehet ez ciszta? félek mi lesz. most tervezzük kb 4 hónapja hogy nemsoká már szeretnénk babát de így ki tudja mi lesz...

írnál kicsit hogy ilyen volt-e a te betegséged is vagy sem és mivel gyogyitottak?

2013. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szaszák Katalin válasza:

Szia!

Nekem több kisebb, nagyobb ciszta van mindkét mellemben. Fél év múlva kell mennem a következő ultrahangra.

Valakinek van valami gyógymódja, ami kisebbítette, esetleg eltüntette az emlőkből a cisztákat?

2015. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lányok! Én most hallok először ilyet, hogy mellciszta! Ez mi? Borzasztóan érzékenyek a melleim, mindig is azok voltak. Nálam a mell a szex téren tabu, rá se lehet nézni. Többször voltam ultrahangon, 2x mammográfián, és annyit láttak-mondtak, hogy túl mirigyes állagú, vannak ilyen nők, ez van. Ennyit mondtak. Nagyjából minden évben elmegyek ultrahangra. 39 éves vagyok, 2 gyermekem van. Meséljetek, kérlek! Mi is az a ciszta? Olyan, mint a csomó a mellben? Tehát nem daganat?
2016. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!