Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketés, csípő fájdalom...

Viszketés, csípő fájdalom szeretkezés után, sárga, darabos folyás, de kellemetlen szag nincs. Ez biztos gomba vagy lehet valami más is?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerdára kaptam időpontos addig ha canestennel kenem, akkor ugye nem árthatok? Egy hét az sok idő? Veszélyes ennyit várni?
2009. aug. 19. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ez gomba és fertőzés, a sárga folyás miatt. mer gombánál elvileg fehér, de mivel neked sárga, ezért gondolok a fertőzésre is. canestennel kenegeted azzal nemártasz
2009. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%, hogy gomba. canesten hüvelykúp belsőleg (recept nélkül adják), canesten kenőcs külsőleg!
2009. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem,hogy Gomba,és a kúp meg kenőcs jó.De mindenképpen menj el a nődokihoz,mert hiába használod házilag a kúpot,és kenőcsőt(ideiglenesen jó rá),amíg a párodat és téged nem kezelnek ki,addig minden szeretkezéskor a párod visszafertőzhet téged...A férfiaknak tünetmentes,de bennük is ott van a fertőzés.
2009. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!