Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naturella betét. Tapasztalat,...

Naturella betét. Tapasztalat, dicséret, ellen dicséret?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tegnap megjött először,és én igazából a naturella betét mellet döntöttem. :) Nekem nagyon bejött az anyaga :) A Liberest is próbáltam,nem rossz,de nekem az egy picit műanyag :( Az igaz,hogy az Always naygon műanyag?

Naturella betétről vélemény? :)


Előre is köszi :)


12/L


2012. dec. 5. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Naturellát csak egyszer használtam, d nem volt gond vele.

A Libresse meg egyáltalán nem műanyag, mivelpamutborítású,évek óta azt használom. Az always a műanyag, azt nagyon utálom.

2012. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Libresse-ből melyiket ajánlod? (Most jött meg,szóvel nincs eget rengető vérzésem,de azért komolyabb mint egy pecsételős?
2012. dec. 5. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Libresse-ből tudtammal csak egy van. Rózsaszín csomagolású.

[link]

2012. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

a Naturella nagyon jó, csak kicsit drágának tartom.

most lehet leszavaztok, de a tescos 300 Ft-os betét is ugyanolyan jó mint az Always.

azt miért mondjátok, hogy műanyag? van Alwaysből is pamut borítású, teljesen jó, csak drága. És ha valakinek hét napig tart mint nekem, és erős vérzése van, annak legalább három különböző csomag elfogy egy alkalommal.

2012. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Narurella nedvszívóképessége van olyan jó,mint az Alwaysé?

2012. dec. 5. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Naturellát még nem próbáltam.Sokan mondják az Always-re,hogy műanyag,meg zörög,de én nem tapasztaltam ilyeneket.

Próbáld ki az Aldis Cresta betétet is,jó az anyaga,és a nedvszívó képessége.Az árára nem emlékszem.

2012. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Nem tudom,az az igazság,hogy nekem naygon tetszik a naturella,Always-t nem is igazán szeretnék próbálni,csak ha azt mondjátok,hogy sokkal jobb :)

2012. dec. 5. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig Alwayst használtam, mert hiába műanyag, de olyan erős vérzésem volt, hogy csak az volt elég, az összes többi mellett átáztam.

A Libresse-t a mai napig nem nagyon szeretem, de már előrébb helyezem, mint az Alwayst, mivel már nincs olyan erős menstruációm, és sokkal kellemesebb érzést nyújt.


Viszont kb. 1 éve nálam a a Naturella viszi a pálmát, mind tisztasági betétben, mind rendes betétben! :)

2012. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az Alwayst szeretem, mert az erős vérzésemet az szívja fel rendesen. Éjszakára viszont Cresta nagy betétet használok, az jó vastag is, meg hosszú, és nem ázok át.
2012. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nemrég jött meg, és próbáltam Alwayst, Libresse-t és Naturellát. Nekem is a Naturella jön be eddig a legjobban mert szerintem kellemes anyaga van, jól illeszkedik és nem ázik át. Always az tényleg elég műanyag bár rögtön beszívja a vért. Libresse hasonlít a Naturellára.

13L

2013. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!