Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb max 3-4 hétig DURVA fogyókú...

Kb max 3-4 hétig DURVA fogyókúrán voltam. Sajnos. Kb októberben, és a menszeszem is azóta nincs kb. azt olvastam, h megszűnhet mellékhatásként, most mi tegyek? Létezik, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem magam, vagy csak késik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 21:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Vagy csak feleslegesen stresszelek? 16/L
2012. dec. 9. 21:36
 2/27 anonim válasza:
Az is lehet, hogy csak nagyon megbolygattad a szerveteredet és ezért kimaradt/késik. Viszont, ha október óta nem jött meg, akkor érdemes lenne felkeresned egy orvost!! Lehet, hogy nincs semmi komoly bajod (szóval ne parázz!!!), de sajnos nem nevezhető normálisnak sem ennyi, ha ennyit késik/kimarad. A lényeg, hogy semmiképp ne paráztasd magad emiatt, minél hamarabb keress fel egy nőgyógyászt!!!
2012. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Igen létezik, hogy a drasztikus fogyókúrátol nem menstruálsz. A szervezeted a létfenntartásra törekszik és ez természetes hogy így reagál. Majd helyre fog állni, de az egészségednek nem teszel ezzel jót.
2012. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Már normálisan eszem!!! De nagyon félek... :(
2012. dec. 9. 21:53
 5/27 anonim ***** válasza:
A drasztikus fogyókúra=koplalás? Hány kg-ot fogytál?
2012. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sem lesz, rendbe jössz. De azért ne ismételgesd ezt a barom fogyókúrát. Ugye te nő vagy?
2012. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán szükséged volt fogyókúrára? Hány centi vagy, és hány kiló voltál a fogyókúra előtt?
2012. dec. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
165 vagyok, és 56 kg voltam, akkor lement kb 6-7 kg. Azóta sem szedtem vissza, sőt.. érdekes módon úgy vettem észre, hogy manapság elég sokat eszem, mégis csökkent a súlyom. Múlt héten 48 voltam, ma pedig valamiért 46.. nem értem. Habár az igaz, h nem eszem továbbra sem lisztes/cukros/olajos ételeket, azaz paleózom majdnemhogy. :)
2012. dec. 10. 08:33
 9/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hülyeséget csináltál ezzel a fogyókúrával, mert 165 centihez nagyon is jó volt az 56 kiló!
2012. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És igen: nő. Am az olyan volt, h naponta megettem kb 1-2 gyümölcsöt+1szendvics. Hülye voltam tudom, de nagyon rossz lelkiállapotban voltam.
2012. dec. 10. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!