Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV - A káros mellékhatások...

HPV - A káros mellékhatások sokkal nagyobb rizikót jelentenek mint a méhnyakrák kockázata, miért van szükség erre az oltásra egyáltalán?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 10. 16:43
 1/2 Mókusgyilkos ***** válasza:
44%

totál rossz kategória...

de amúgy vmi nőnevelde oldal alapján lehet nem kellene minősítened a védőoltásokat :) azok a büdös parasztok azt hiszik h megér neked a méhed pár ezret.. hogy képzelik ezt?!

2012. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

azért a méhnyakrák sem egy szép betegség

nekem van hpv-m, 5x volt hpv-gyanús leletem mire kiderítették melyik fajta... és pont egy ártalmatlan

ezért kellett fél évente folyton vizsgáltatnom magam...

úgy érzem kicsit felfújják az egészet

meg, megkérdeztem a dokit hogy szexuális úton terjed-e csak (érdekes, ezt nem szeretik részletezni mikor a veszélyeivel riogatnak)

és azt mondta, legtöbbször egy ártalmatlan szemölcs az ujjadon amit buszon vagy egyéb, totál általános helyen kapsz el.

és ha már elkaptad akkor mindegy az oltás és ezért tartom butaságnak, mert nem csak az 1. szex után lehet elkapni

szűz 12 éves kislány koszos nyilvános wc-ülőkéhez ért a kezével, utána megvakarta a p.uncinyílást és már ott is a hpv...

tehát

inkább évente egyszer kivizsgálás és akkor kiszűrik hamar a kóros elváltozásokat, kész.

2012. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!