Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálnak a nőgyógyásznál...

Bea 88 kérdése:

Mit csinálnak a nőgyógyásznál és hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés
Mert még nem voltam és nem tudom hogy milyen érzés az. Nagyon megköszöném ha valaki írna nekem.
2008. máj. 28. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánrendelésre mész, akkor előtte időpontot kell kérned. A vizsgálat előtt le kell vetkőzni egy öltözőfülkében, és így kell bemenni az orvoshoz (érdemes hosszított felsőben menni). Megkérdezi, hogy miért jöttél, te elmondod. Aztán megkér, hogy feküdj fel a vizsgálóasztalra. Megnézi odabent, hogy minden rendben van-e. Elküldhet ultrahangra meg vérvizsgálatra stb... attól függ, hogy milyen panasszal mész. Elmondja, hogy miket tanácsol. Ha kész, akkor kimész az öltözőbe, felöltözöl és mehetsz is a következő vizsgálatra vagy épp haza.
2008. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
megölnek
2008. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

pffff.hülye.

szar érzés, de mußáły

2008. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
ha még szűz vagy, akk nem fog odalent nyúlkáni. nekem csak ultrahangos vizsgálatot csinált.
2008. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!