Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres-barnás folyás nagyon...

Véres-barnás folyás nagyon régóta, teljesen rendszertelenül. Még szűz vagyok, mi lehet az oka? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eleve mikor megjött(14 éves voltam) már akkor sem 30 naponta jött meg, hanem 17-21 naponta.Sosem volt teljesen normális. Most sincs rendes menstruációm, csak véres folyás,váladék MINDIG. Volt h 20 napig semmi, (akkor nagyon örültem h végre semmit nem kell használnom), aztán meg nagyon erős vérzésem volt és darabos is volt, erre rá 10 napig semmi..majd azóta is véres-barnás folyás.Nagyon ritkán van nagyobb mennyiségű vér is.Már én sem tudom számon tartani tulajdonképpen... Olyan régóta tart, hogy már nem merek elmenni orvoshoz, sose mertem pedig tudom már a kezdetnél el kellett vna és még senkinek sem mondtam el. Ilyen téren elég gátlásos vagyok. Valami segítséget, ötletet,bátorítást vagy nem is tudom..valamit várok! :'( Csak normális válaszokat szeretnék, olyanokra pl mint " ha nem mentél el előbb orvoshoz, akkor viseld" nagyon nincs szükségem. Ja és nemi életet még nem élek.

19/L


2012. dec. 27. 03:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Más nem tud segíteni csak az orvos!
2012. dec. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarsz majd gyereket, el kell menned, ha nem, akkor ráér, szórakozhatsz még több éven keresztül is akár.
2012. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy félsz a nőgyógyásztól, de ha ennyire nagy a baj, ne várj!! Nem olyan félelmetes,. mint ahogy azt elképzeled ;)) Az egész vizsgálat hossza mindössze néhány perc, és ha akarod, elkísérhet téged anyukád vagy barátnőd, de ha nem akarod, hogy bent legyenek, kint is megvárhatnak :) Gondolom nem kell elmesélni a vizsgálat menetéd.. :) Ha nem mész el vele sürgősen, talán rosszabb is lesz nemsokára, azt meg gondolom nem szeretnéd! Lehet akár még valamilyen betegséged is!
2012. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!