Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magam akarom meggyógyítani...

Magam akarom meggyógyítani hüvelyi fertőzésből. Ha úgy vásárolok Canesten hüvelykúpot, hogy azt orvos nem írta fel, csak kipróbálnám, hogy hat-e, úgy a későbbiekben okozhat valami nem várt problémát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:30
 1/7 anonim válasza:
igyál céklalevet három hétig az egy életre kiirtja a gombát a barátnőmnek is ezt ajánlotta az orvos:)nekem még nem volt:P
2009. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
nem hinném, hogy okozna..nekem 2x volt eddig gombám, és mindkét alkalommal vettem egy canesten kombit, és kész.
2009. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nem ennyire egyszerű a dolog. Ha véletlenül van egy pici méhszájsebed, vagy valami gondod odabenn, akkor rengeteg kárt okoz egy egyszerű gomba!!!! Én biztos elmennék dokihoz, nem játszanék az egészségemmel. (volt már egy-két problémám..)
2009. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Húzás orvoshoz!
2009. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemlesz tőle semmi bajod, max nemmúlik el a gombád, aztán gondolkozhatsz a következőm ötletem h milegyen az :D
2009. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne ha elmennél orvoshoz. És még egy tanács: kérj labort. A gombát is ezer dolog okozhatja és nem mindegy mit kezelnek...
2009. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
8%
Én is tapasztaltam már a hüvelygombát és nem kellett h orvos írja fel receptre a gyógyszert. elmész kikéred ott le van írva hogyan használd és ha azt tapasztalod h nem volt hatása, akkor orvos. de ha nagyon aggódsz akkor most is elmehetsz vele dokihoz. :)
2009. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!