Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjön mért fáj mindig a...

Ha megjön mért fáj mindig a jobb lábam?

Figyelt kérdés
ha megvan, akkor egyből elkezd féjni a jobblábam, aztán egy napig nem is fejezi be a fádalmat :D ez miért van?

2012. dec. 28. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom, de nekem a derekam szokott hátul fájni és akkor tudom, hogy megjön.
2012. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a derekam fáj és a fájdalom kisugárzik mind2 lábamba is.

És előtte valamint közben többször járok a wc-re is.

2012. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A méhet a kismedencében szalagok tartják a helyén. Vannak amelyek a keresztcsont két oldalához tapadnak, vannak amelyek lefelé haladnak a kis medence fenekéhez. Menzeszkor ezek húzódhatnak, amikor maga a méhizom is egy kicsit összehúzódik a minden egyes ciklus alatt felépülő méhnyálkahártya leválása érdekében. Ilyenkor a méhszalagok megfeszülnek. A lefelé haladó szalagok összefüggésben vannak a combot borító erős fasciával / ez egy vastag kötőszövetes ínhártya / és az is húzódik, anatómiai alapja van ennek a furcsa fájásnak. Van akinél jelentkezik, van akinél nem.
2012. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3! Ha valakinek ilyen van, annak később lehet valami baja, tehát ez jelenthet valamit, vagy ártalmatlan?
2012. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ártalmatlan, nincs betegségbeli következménye.
2012. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na ezt en sem tudtam, miert faj allandoan mind a ket labam amikor megvan....

koszonjuk kedves 3. valaszolo, hogy ilyen jol elmagyaraztad, tenyleg soha nem jottem volna ra magamtol hogy ez igy van :)

2012. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!