Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tangabugyi egészségtelen?

A tangabugyi egészségtelen?

Figyelt kérdés

Ez igaz? Ezt hallottam, de nem igazán értem mitől lehetne egészségtelen egy bugyifajta.

Valaki tud erről valamit?



2012. dec. 30. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a pántja a fenekedet súrolja egész nap, ezért ahogy elmozdul ülés-járás közben, hátracsúszhat a hüvelyedhez, és hajlamosíthat a hüvelyi fertőzésre, a végbélnél lévő baktériumok által. Alváshoz egyáltalán nem ajánlott, mert jót tesz, ha szellőzik puncid éjszaka, tangában meg egyáltalán nem tud. Mondjuk én is hordtam évekig tangát, de semmi bajom nem volt tőle.
2012. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ooh...nagyon szépen köszönöm a választ:)
2012. dec. 30. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A fenekedből könnyebben "átviszi" a punciba a baktériumokat, amik ott fertőzéseket okozhatnak.
2012. dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1.nek tökéletesen igaza van!
2012. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen, de szexi, én alkalmi viseletként használom.
2012. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem egészségtelen ha rendesen tisztálkodsz. Ez majdnem olyan mint amikor azt mondja sok okos hogy nem szabad a puncit teljesen legyantázni mert a szőr megvédi a puncit a fertőzésektől, ami persze nem igaz mert ha nem tisztálkodol akkor megtapadnak a bacik ott és fertőzéseket okozhat, ha teljesen meztelen és tisztálkodol megfelelően akkor nem kapsz el semmiféle fertőzést, ez igaz a tangabugyi használatára is.
2022. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!