Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadin hüvelykúp bakteriális...

Betadin hüvelykúp bakteriális vaginózisra, napi kétszer?

Figyelt kérdés
Bakteriális vaginózisra betadint használok, úgy terveztem, hogy napi kétszer az első három napig, a többit napi egyszer lefekvés előtt, használtam egyet nem lefekvés előtt, és kb két óra alatt kijött minden, előzményként kipróbáltam a menstruáció előtt a protexin gynophillust, de az is mind kijött ahogy volt és csak begombásodtam tőle, mert utána viszketni kezdett-.- ezelőtt lactofeel-t ajánlott a dokim, de szintén kijött úgy ahogy volt az egész még éjszaka, lefekvés előtt használtam 7 napig és semmit nem segített. Most próbálom a betadint, egy kicsit csípett de nem belül hanem inkább a külső részen, még szűz vagyok úgyhogy túl mélyre nem tudtam felhelyezni, de annyira helyeztem fel amennyire csak lehetett azthiszem, de még így is épphogy a szűzhártyám fölött volt a vége.Tapasztalatokra is kíváncsi lennék.

2013. jan. 3. 01:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!