Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 37 éves vagyok, és eddig...

37 éves vagyok, és eddig teljesen normális volt a menstruációm! Most viszont nagyon erős, sőt! Mitől lehet ez? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy-hogy erős?
2013. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem myomám van, annak az első tünete volt az erős vérzés.

Nőgyógyászati vizsgálaton hüvelyi UH során derült ki, hogy mi van a háttérben.

2013. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvos.

En is 37 vagyok. Gyerekem nincs. 3 het mulva lesz hiperoszkopia mutetem, mert meh polipom van. Az volt a panaszom, h eros darabos lett a verzesem. Elkuldott huvelyi ultrahangra es ott derult ki. Eros verzes nem normalis. Menj el orvoshoz es kezdj el szedni vastablettat is.

2013. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is erősen vérzett, nála is mióma okozta. Meg kellett műteni.
2013. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huha! Én 3 havonta megyek orvoshoz, de eddig nem talált semmi rendellenességet! Remélem azért nincs nagy bajom! Most még a második napomon vagyok,remélem múlni fog, de azt hiszem mindenképp orvoshoz fordulok! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 4. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!