Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül egy mellkisebbí...

Mennyibe kerül egy mellkisebbítő műtét, ha nem támogatják? Esetleg más megoldás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem támogatná a TB , mert nem fáj a hátam tőle , szóval fizikailag nincs gond vele (csak ronda) . Teljesen elveszi az önbizalmam . Nem csak hogy nagy még meg is van ereszkedve rendesen . Nem tudom megmagyarázni miért , de nagyon úgy érzem, hogy nem tudok megbékélni vele ,és legszívesebben levágnám . Fogyókúrázom(csak emiatt , mert amúgy 165cm 49kg vagyok), amitől úgy látszik mindenkinek lemegy , de nekem nem . Sportolok is , súlyzó fekvőtámasz stb ami feszesíthetné ,de semmi változás.Egyszer nem ettem párhónapig csak alig , akkor lement , aztán megnőtt hatalmasra és azóta nem megy le. Összegyűjteném rá a pénzt ,a kérdés, hogy mennyi kéne ?Ha már más megoldás nincs. Fiatal vagyok és nem szeretném egy lógó félig leeresztett lufival leélni az életem .
2013. jan. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik volt kolleganőm kb 3 éve csináltatta meg kb fél millió volt. Viszont szinte minden esetben van gyullaldás kissebítésnél ezért gyakran nem lesznek olyan szépek a hegek. Ezt szokták is mondani hogy 99%-ban van elfertőződés és gyulladás. mivel szövet eltávolítás történik nem csak hogy felnyitják betszik az implnatátumot és ennyi ezért jóval fájdalmasabb is, de persze egy enyhíthető gyógyszerrel.
2013. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha csak "felvarratnád"? Az nem lenne jó megoldás szerinted? Hányas kosár kell így?
2013. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat . Ez a fertőzés elég rosszul hangzik :/ , de jobban félek attól ,hogy így maradok .

Én azért szeretné kicsit levenni is belőle . hát 75 C leginkább , de van hogy az is kicsi szóval D de 75-D-t nehezen találni . Lehet hogy nem olyan extrém nagy , de alacsony vagyok és vékony így még jobban olyan hatást kelt.

2013. febr. 5. 07:33
 4/4 anonim ***** válasza:
ez még tényleg nem olyan nagy, én nem válalkoznék rá csak ha tényleg egészségügyi gondot okoz mint akit írtam. Ha vékony vagy föleg nem lehet olyan vészes a legtöbb pasi álma lehetsz. Mivel a legtöbb nagy mellű nő kövér is mellé de legalábbis nagy darab. (első voltam)
2013. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!