Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan emberke, aki...

Van itt olyan emberke, aki beadatta magának a hpv elleni védőoltást (3db), úgy, hogy már benne volt a vírus? És ha beadattad volt valamilyen mellékhatása, ha babát terveztetek, könnyen összejött utána?

Figyelt kérdés
Szemölcseim voltak,közben visszajönnek,akkor ecsetelem,majd eltűnnek.Ez fél éve tart,de már nagyon idegesítő,ezért is gondoltam az oltásra.

2013. jan. 11. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Ez olyan lenne, mintha az influenzás beteget az influenza elleni védőoltással kezelnék.
2013. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
volt aki anélkül megy el oltásra hogy tudná van e hpv a szervezetben de én legjobb tudomásom szerint csekély az esély hogy hasznára válna nagyon ritka amikor már fertőzött állapotban védelmet nyújt valaki szerint viszont sokat segit ez egy olyan dolog amit mindenki ajánl viszont mindenki más cáfol nekem a doki azt mondta ezzel kapcsolatban hogy ne legyek kísérleti nyúl mert senki se tudja hogy mi lehet a következménye
2013. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!