Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok és nagyon...

Ha menstruálok és nagyon göröcsölök, hogyan vizsgálnak meg? Milyen gyógyszert adnak:?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálat? Nőgyógyászhoz akkor kell menni, ha már nem vérzel, kivéve ha azt kéri a nőgyógyász, hogy pont akkor menjél.
2013. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha menstruációs görcsöt otthon semmilyen praktikával nem tudod megszüntetni/ alhas melegítése, görcsoldó gyógyszerek / és ezért mész a nőgyógyászhoz, akkor ugyanúgy megvizsgál, mint máskor.
2013. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak azt hittem, hogy amikor megvan nem vizsgálnak.
2013. jan. 12. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogyan sem. Ezen nem igazán lehet segíteni, csak fájdalomcsillapító/görcsoldó szedésével.

Jártál már nőgyógyásznál és ő mondta, hogy a mensi alatt menj hozzá?

2013. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem így értem! Hanem, ha Valaki nagyon rosszul lesz, és bemegy az ügyeletre, mert már az otthon beszedett fájdalom csillapítok nem használnak, akkor megvizsgálják, úgy hogy közben megvan Neki, vagy csak kap egy erősebb gyógyszert?
2013. jan. 12. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy orvosfüggő.
2013. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!