Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee fogamzásgátlót szedek,...

Jangee fogamzásgátlót szedek, ma kellett volna bevennem a 7. szemet de sajnos otthon hagytam, jó pár napig nem leszek otthon, szóval nem tudom folytatni ennek a levélnek a szedését. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Most meg fog jönni a napokban?

Hogy/ és mikor kezdjem el szedni a következő levelet?

Olyat csinálhatok-e, hogy ha elkezdem szedni a következő levelet(21szem) utána még beveszem ebből a maradékot(15szem) és utána tartok 7napos szünetet?


2013. jan. 12. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nálad másik levél, akkor abból szedd be azt, amit otthon hagytál, szóval 15 szemet.

Ha nincs nálad másik levél se, akkor meg fog jönni pár napon belül. Majd akkor kezd újra, ha helyreállt a ciklusod, azaz a következő rendes menzeszednél, ha az időben jelentkezik.

2013. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkkor nem most kezdem el, amikor majd emgjön hanem a következőnél. köszönöm. jól gondoltam akkor:)
2013. jan. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!