Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (borotválkozás)

Ez normális? (borotválkozás)

Figyelt kérdés
ha a puncimról leszedem a szőrt akkor nagyon gyorsan akár már másnapra is kezd vissza nőni és pici szúrós szőr szálak lesznek rajta..és ha azt is leszedem akkor vérzik a kicsi szőrszálak helye..és ég.. nektek is előfordul? mit tanácsoltok? sehol máshol nem vérzik / ég (pl: hónalj) azis kb minden nap van borotválva mert arra is gyorsan nől vissza.de semmi..csak ott lent..
2013. jan. 13. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyanta? Még nem gondoltál rá?
2013. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(2) gyanta...én próbáltam magam már ott gyantázni, fél óráig vakartam le, és nem volt kellemes...

Amúgy igen normális. Én is unom, hogy már el kezd visszanőni másnap, még viszket is meg pattanásos is lesz. Elvileg ha többet borotválod már jó lesz, vagyis nem pattog ki meg nem viszket. Másnapi borotválástól meg azért vérzik mert a bőröd kicsit ki pupulykásodik, ahogy nő a szőr.

Nem tudtam máshogy kifejezni ezt :D 15/L

2013. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg a gyanta a legjobb megoldás, de akkor ha kozmetikus csinálja.
2013. jan. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne borotváld, csak ollóval ahol kell pl. bikinivonal. Nem egészséges. orvosok szerint sem.
2013. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is amellett szólnék, hogy ne borotváld. Nem egészséges, orvosok szerint sem.
2013. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!