Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló szedése óta...

A fogamzásgátló szedése óta nagyon furcsán érzem magam, lelkileg és testileg is, utánna olvastam és a depresszió tüneteihez hasonló. Volt már vki hasonló helyzetben és ha igen mit tudott tenni ellene?

Figyelt kérdés

Alig 2 hete kezdtem el szedni. Korábban nem szedtem.


19/L



2013. jan. 15. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mellékhatás. Benne van a tájékoztatóban is.

Ha nem túl súlyos, és nagyon nem akarod abbahagyni, kísérletezhetsz még vele, hátha elmúlik pár levél után.

Ha súlyosbodik, vagy már most súlyosnak érzed, akkor hagyd abba.

2013. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma a dokival, és azt mondja h szedjem be az első levéllel. Nagyon megvisel lelkileg ez az egész és kíváncsi lennék h volt már vkinek hasonló, mert nem értem pontosan mi zajlik le bennem.
2013. jan. 15. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nuvaringtol volt ilyen tiszta idegbeteg voltam sose volt jo kedvem...3 het utan levettem.soha tobbet.Sztem valts valami masra vagy meg probalgasd par honapot de ha nincs javulas akkor hagyd abba.
2013. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vok megvaltoznak a hormonjaid azert erzed furan magad.
2013. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mióta szedem a menszeszem sem múlt el. :-/
2013. jan. 15. 20:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem gondoltam volna, h ilyen hatással lesz rám. Ismerőseim szerint bebeszélem magamnak és azért is vagyok ilyen rosszul. :-/
2013. jan. 15. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek válik be. A környezetemben lassan több lesz az olyan nő/lány, akinek vmi baja lett tőle, mint annak, akinek bejött.
2013. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsálom, h már 5.szemnél éreztem, h mintha minden megváltozott volna körülöttem és azóta csak rosszabbodott hnapi vizsgámra se nagyon tudok készülni :'(
2013. jan. 15. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
menj vissza a dokidhoz.
2013. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!