Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

17 eves lany vagyok, es mar egy honapja alhasi fajdalmaim vannak, inkabb a bal petefeszkemnel. A menszeszem az elmult honapokban hamarabb jott meg! A fajdalom nem folyamatos, csak ugy neha "ramtor", es nem is tart sokat! Lehetseges, hogy ciszta?

Minek a tunetei ezek?

2009. aug. 30. 20:33  Privát üzenet  

A válasz
Inkább petefészekgyulladás, mint ciszta. A gyulladt terület érzékenyebb, szerintem ezért a fájdalom. Egy orvos meg tudja állapítani a szükséges kezelést.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. szept. 2. 15:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod:)

# 2/2Időpont 2009. szept. 3. 08:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciszta van a méhemben, ez nagy baj? 15L
Mi ez a furcsáló szúrkáló érzés a jobb petefészkemnél és a hozzájáruló pecsételő vérzés?
Van egy ciszta a petefészkemben! . Már az egyik kérdésben írtam, de nem kaptam választ! Párom egyik nap álmában hasba rúgott, és azóta fájdogál a petefészkemnél! Aggódnom kéne?
3 hónapja feszítő érzés a jobb petefészkemnél, ciszta?
Lehet, hogy azért nem jön össze a baba már 7 hónapja, mert nagyon sokszor volt gombás fertőzésem? Gyulladás is volt, illetve a petefészkemnél volt egy 5 cm ciszta.
A mestruaciom 13.-án kellett volna, hogy legyen! Sosem kesik! Es enyhe fajdalmat erzek mind ket petefeszkemnel! Mi lehet? Ciszta? Ja es surun mek pisilni kb 30 percen kent es nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!