Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora melltartó méret ha...

Mekkora melltartó méret ha 84cm a mell és 77cm alatta?

Figyelt kérdés
hiába nézek táblázatokat, nem találok olyan részt ahol ezek az adatok összejönnének, vagy kisebbnek kéne lennie mell alatt, vagy nagyobbnak a mellnek, de sehol nem találkoznak az adataim.. azt is írják hogy az a kosárméret, ha kivonod a mellméretből az alatta-méretet, de a legkisebb vagyis A az is 12cm, nekem meg 7 cm a különbség, akkor most mi van?

2013. jan. 24. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem AA :) De próbálgasd a boltban! :) Vannak nagyon hülye méretezések is ;)
2013. jan. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az A-nál kisebb mellűek az AA-sok. Ha még fiatal vagy, akkor a gyerekrészlegen kereshetsz ilyeneket, nagyon jók vannak. Ha idősebb, akkor pedig szerintem az A-sok között keresgélj találni fogsz ott is. (illetve nyilván gyerekként is keresgélhetsz ott is(csak nincs értelme) és felnőttként is hordhatsz gyerekmelltartót (csak középen valószínűleg zavarni fog, hogy nincs hely a két "kosár" közt.)
2013. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi én 23 vagyok és sosem hordtam melltartót, csak mivel mindenki hord, kezd gázos lenni, és gondoltam inkább én is keresek.. vagy nem kéne? mert kényelmes így szabadon..
2013. jan. 25. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
75A mondjuk? de mi lenne, ha felpróbálnád
2013. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!