Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Polygynax hüvelykúpot használo...

Polygynax hüvelykúpot használok és ahogy felteszem este másnap reggel kifolyik. Ez nem is baj mert utána olvastam, csak az a baj hogy vérzek is . Mi lehet a gondd?

Figyelt kérdés
az hogy fogamzasgatlot szedek az baj ? ez okozhatja ?

2013. jan. 29. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni hogy hüvelygombára kaptam a gyógyszert.
2013. jan. 29. 13:57
 2/3 anonim válasza:
Én pont most kaptam hüvelygombára kupot,és valamelyik reggel észre vettem én is hogy kicsit véreztem.Én is megijedtem kicsit:(((még van belöle 3,azt elhasználom,és ha még vérzek akkor megyek vissza dokimhoz.
2013. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat az a baj hogy amm en mar nem elsore probalom meg szedni... es csak verzek vagyis igy cseppekbe es nem csak reggel hanem napkozbe is el el cseppenek....koszi a valaszod ha megis megtudsz valamit akkor szivesen varom a tovabbi valaszod :) koszi
2013. jan. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!