Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat gyakori hüvelygyulladá...

Okozhat gyakori hüvelygyulladást, ha mindig hideg a lábam és fázik?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mire visszafezetni a folytonos női betegségeim, már méhszájseb is kialakult nálam a folytonos fertőzések miatt. Antibiotikumot nem szedtem,a párommal higiénikusan tisztálkodunk, óvszerrel védekezünk, semmi nem indokolja ezt a sok betegséget... Arra gondoltam, hogy mivel mindig hideg a lábam, és fázik, esetleg alulról felfázok... De ezt hogyan lehet kezelni? 20/L
2013. febr. 1. 13:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy a véreredményem és a cukrom jó, voltam vizsgálaton
2013. febr. 1. 13:10
 2/5 A kérdező kommentje:
De, volt gombás fertőzésem is, túl vagyok egy 10 napos kúrán Clion D-vel és Nizoral kenőccsel..
2013. febr. 1. 14:55
 3/5 anonim válasza:
Igen,nagy az esely a labrol hamar fel lehet fazni,nekem tobbszoros visszatero vesemedence gyulladasom volt,hala istennek mar 1 eve nem volt,de en nekem mindig oda kell figyelnem az oltozkodesmre derektol le fele oltozz fel zarkozodtan foleg telen!Es igyal sok vizet napi 3 litert tarcsd be! A legjobb gyogytea vesere a zsurlo,csalan(kamilla,minden gyulladasra)
2013. febr. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes gondolni az óvszerre! Nagyon gyakori a gumi érzékenység. Ha érzékeny vagy gumira az fenn tarthat,az óvszer használata miatt krónikus hüvely gyulladást. Ha a levett kenetben nem találnak kórokozót menj el bőrgyógyászatra, ott csinálnak érzékenységi tesztet.

De a probléma abból is adódhat,h gyengébb az immunrendszered,felborult a hüvelyflórád,ezért könnyebben talál utat bármilyen fertőzés.Figyelj a WC-papír helyes használatára, használj tejsavas kúpot(lehet kapni recept nélkül is),és erősítsd az immunrendszeredet.Üsd be az "immunrendszerünk karbantartása" a google-ba.Sok hasznos dolgot találsz ott.

2013. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!! :)
2013. febr. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!