Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja lefeküdtünk párommal...

2 napja lefeküdtünk párommal de nem védekeztünk. Ő nem ment el az aktus során. Hétfőn azt vettem észre hogy barna folyásom van csak pár csepp. Elméletileg jövőhéten kéne megjönnie majd. De idáig ilyen nem volt velem. Valami tipp hogy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

“Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:

a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor


A terhesség alatt jelentkező “menstruáció” valójában nem igazi (kivéve az első esetet), és mindhárom típusnál a vérzés nem igazi élénkpiros vérzés, hanem inkább barnás, a mennyisége kevés, gyakran csak 1-2 csepp és csak néhány napig tart

2013. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én az elsőre tippelek, vagyis erre (csak mert elég rosszul másolta be)

a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya



gratulálok:)

2013. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jujj, én elkezdenék izgulni a helyedbe
2013. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Várj a jövő hétig, és ha nem jön meg, akkor csinálj egy tesztet. Ha pozitív, akkor a hormonális hatásoknak köszönhető "beágyazódási vérzés" volt. Ha negatív, akkor csak simán "hiba a rendszerben".


Egyébként meg nem értem. Akarsz gyereket vagy sem? Ha nem akarsz, akkor miért a lehető legmegbízhatatlanabb módszert választod a védekezésre. Miért kockáztatsz?

2013. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen izgulok is. De ha nem ment el az aktus során akkor nem nagyon lehetek az vagy nem tudom. 1 héten belül kiderül addig meg...... :)
2013. febr. 5. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
A 'nem nagyon lehetek' és a 'biztosan nem lehetek' között igen kevés a különbség :)
2013. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk boldog lennék nagyon ha igaz lenne.
2013. febr. 5. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Mondjuk boldog lennék nagyon ha igaz lenne.



Akkor viszont nem értem, miért parázol, hogy terhes lehetsz?

2013. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ha két napja volt az aktus, biztos hogy nem beágyazódás. Az legalább 7-10 nap, a petesejt megtermékenyítésétől számítva. Lehetséges hogy peteérésed volt, ha volt orgazmusod, és az járt egy kis pecsételéssel, vagy az aktus közben valahogyan megsérült a nyálkahártyád a hüvelyedben.
2013. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, nagyon pótold be a hiányosságot, ami a felvilágosítás terén van nálad! Ejakuláció NÉLKÜL az ELŐVÁLADÉKTÓL is teherbe lehet esni, mivel az is rengeteg élő spermiumot tartalmaz! Ezért a megszakított közösülésnek olyannyira rossza statisztikája, hogy kb 100-ból 40-en teherbe esnek utána!

Most annyit tudsz tenni, hogy kivárod a várt menstruációt és csinálsz a várt napján egy terhességi tesztet. A pecsételés egyébként lehet hormonzavartól is (progeszteron), ha gyakran van, akkor orvoshoz kell vele menni.

2013. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!