Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Általában mindig erős a...

Általában mindig erős a menstruációm az első napokban, de most ehhez képest gyenge és kicsit barnás, ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán kicsit fel vagy fázva. Következő hónapba viszaáll az erős /sajnos/.
2009. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok minden dologtól lehet,köztük ahogy előttem szóló írta bekavarhatott akár felfázás is,vagy stressz, akármi más. ha viszont több ideig tart,legközelebb is ez lesz,akkor érdemes nőgyógyászhoz fordulni. amúgy nekem pl olyanis volt h elkezdte úgy ahogy írtad,és kb 3.4.nap beerősödött,majd egyik napról a másikra vége lett. furi=) de aztán legközelebb visszaállt szokásosra. úgyhogy nyugi szerintem!
2009. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem akkor "gyengébb" ha hamarabb jön meg, kevesebb is, enyhébb is, ha pár nappal később a 28 napnál, akkor mindig több és jobban megvisel. De az enyhe fájdalomcsillapító is enyhíti meg ha szedek rendszeresen vasat (több formában is lehet), van aki vérszegény, azt jobban megviseli a ciklus, ha elfelejtek vasat beszedni, attól is rosszabb. Nálam ez a helyzet, gondolom, mindenkinél más.
2009. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!