Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a batrafen hüvelykérmet az applikátorral?

Figyelt kérdés

Az orvos most írta fel,ezt kellene használnom,elolvastam a betegtájékoztatót de nem értem.

Az applikátor üreges részére kell csavarni a tubust ahol nincsen semmi,vagy oda ahol az a fehér kis dugó van benne??

És melyik végével kell a hüvelybe vezetni? és hogyan kell nyomni? Valaki válaszolhatna nekem és segíthetne,mert nem értem.



2013. febr. 7. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üreges részét felcsavarod a tubusra / előtte a tubus kupakjával kiszúrod a zárófóliát, ha van , nekem dalacin krémem volt azon volt/, megnyomod a tubust, így a kijövő krém maga előtt tolja a dugattyút. A jelig nyomod a krémet, tele lesz az aplikátor ürege, majd azzal a felével kell bedugni a hüvelybe, amelyik a tubusra volt csavarva. Amikor bevezetted a dugattyút megnyomod, mint az injekciós fecskendő úgy működik, teljesen ütközésig kell a dugattyút nyomni, akkor jön ki belőle az összes krém.
2013. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat,hálás vagyok érte,eddig nem jöttem rá,és pont most kell felhasználnom! ezer köszönet,nagy segítség volt
2013. márc. 22. 13:52
 3/3 segitseg88 válasza:

Én rosszul csináltam nem sikerül belenyomni a krémet mert kifolyik.. :( az első adagból alig ment krém..ez nagy baj???bosszant hogy nem sikerül hogy lehet ilyet kitalálni?

kérlek segítsetek, hogy mennyire probléma ha az első adag nem úgy sikerült ahogy kellene??

ezer köszönet!!!

2014. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!