Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős! Mi lehetett ez a...

Sürgős! Mi lehetett ez a "folyás"?

Figyelt kérdés
Mára vagyis szeptember 5-re kell megjönnie. Ma elmentem vécére, a nagydolgomat is végeztem volna és amikor elkezdtem nyomni, vízszerű átlátszó folyadék jött a hüvelyemből. Olyan mint a víz vagy a vizelet. És biztos hogy nem vizelet volt.
2009. szept. 5. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen m indenkinek szokott lenni. az úgynevezett fehérfolyás. nekem is szokott :) nincs semmi baj ne aggódj
2009. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak fehér folyás volt? Azért tettem fel a kérdést mert nem szokott olyan állagú és színtelen lenni mint a víz. Úgy jött amikor nyomtam, mint amikor vizelek.
2009. szept. 5. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nem fehérfolyás volt, azaz majdnem, de mégse :D szóval ilyen ált menzesz előtt szokott lenni, úgyhogy hamarosan megfog jönni.
2009. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem fehérfolyás de akkor se kell aggódnia :D nekem is szokott lenni, de én mindig azthittem hogy fehérfolyás. nah mindegy :D
2009. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!