Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlnak el a menstruá...

Miért nem múlnak el a menstruáció után a kísérő tünetek, mell fájdalom, has feszülés stb?

Figyelt kérdés
Egy hete ért véget a menstruációm (ami rövidebb ideig tartott, mint máskor, de jobban görcsöltem) és még mindig fájnak a melleim, feszül a hasam (mintha izomlázam lenne), még mindig fel tudom magam idegesíteni, mint általában csak előtte szoktam. A menstruáció alatt amikor nagyon fájt a hasam hányingerem lett. Ez az émelygés azóta is előjön. A hőm 37 körül van. Teszt negatív. Hétfőn megyek orvoshoz. Kíváncsi vagyok, hogy volt-e valakinek hasonló és mi lett az eredménye, mire számíthatok?
2009. szept. 5. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs tippen, de engem is nagyon érdekel, hogy mi lehet ez. Légyszíves az orvos után írd meg, hogy mit mondott!
2009. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem lehet hogy véletlenül TSS?:S
2009. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

TSS?

Ez terhest jelent? csináltam tesztet és negatív.

Ma meg tegnap kevesebbet idegeskedtem. Nem múlt el, de mintha kicsit kevésbé fájna.

2009. szept. 6. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:

TSS a tampon használattól kapható el könnyen. és ilyesmik a tünetei én se tudom pontosan hogymi csak már olvastam róla a neten biztos találsz róla ezt azt

előző voltam

2009. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden tampon dobozában, a használati utasításban le van írva, hogy mi az a TSS és hogy mik a tünetei.
2009. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a TSS tüneteket. Nincs lázam, nincs leégés szerű bőrtünetem. Már egy hete nem menstruálok, a leírások alapján már anafilaxiás sokkot kellett volna kapnom.

persze az még lehet, hogy enyhébben jelentkeznek a tünetek.

Hőemelkedésem, meg már hetek óta van.

2009. szept. 7. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem hát csak egy tipp volt,de azért reméljük nem lesz komolyabb problémád .13:55 voltam
2009. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap orvosnál. Cisztám van. Az okozza a tüneteimet. Kivéve a hőemelkedést. Olyan mindenem, mintha babát várnék, de azt mondta azt tutira nem.

Ha szerencsém lesz akkor a következő menstruációig "kipukkad" és a vérzés után elmúlanak a tüneteim.

Ha nem lesz szerencsém akkor nem tudom mi lesz. Mindenesetre utána vissza kell mennem ultrahangra, hogy megnézze. És akkor elmondja a továbbiakat. Most csak várni kell és nem stresszelni magam.

2009. szept. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!