Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy oldjátok meg a vásárlá...

Ti hogy oldjátok meg a vásárlását? Én kicsit cikinek tartom.

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova is kéne írnom a kérdést, de mivel a menstruációról van szó, gondoltam itt csak jó lesz. Szóval, itthon elfogyott a tampon és holnap kéne vennem de tartok tőle, mert csak azért mennék be a szupermarketbe.. Nem cki hogyha csak az veszek?:\

15L


2013. febr. 10. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan , miért lenne ciki? más lánynak is ugyanúgy megjön... ,de ha olyan gáznak érzed akkor vegyél még mellé valamit... :)
2013. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Ha kell, akkor kell. Minden nő menstruál vagy menstruált egyszer, senki nem fog téged emiatt hülyének nézni.
2013. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
53%
dehogy ciki !!! menj női eladóhoz , ő megérti , teljesen normális dolog
2013. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Először én is így gondoltam, minden bajom volt, amikor megvettem, ráadásul kisbolt volt :D azt hittem mindenki engem néz. Már rég úgy vagyok, hogy ez teljesen természetes :)
2013. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és esetleg mit vegyek még mellé? csak kicsit furának érzem. pláne ha majd valami felnőtt fickó elé kerülök a pénztárhoz :S
2013. febr. 10. 21:03
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Mond meg anyukádnak vegyen akkor ő.
2013. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sportolok és holnap oda már muszáj tampont használnom. így anya nem tudja megvenni :\ :)
2013. febr. 10. 21:04
 8/19 anonim ***** válasza:
nem tudom egy csokit vagy valamit ... de egyébként meg tök8 mit veszel mellé ez egy természetes dolog és ha valaki kiröhög miatta az egy gyerekes tudatlan tapló...
2013. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
bármit vehetsz mellé amit akarsz , ha pasi eladóhoz kerülsz akkor se izgulj , általában a felnött férfiak tisztában vannak a dolgokkal , amúgy én nem nagyon szoktam férfi pénztárossal találkozni szóval nyugi ! ha meg supermarkedbe mész ott úgyis több kassza van ! menj a legszimpibb eladóhoz , tényleg ne idegeskedj ilyen dolgok miatt!!
2013. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! amúgy csoki lesz, az legalább még hasznomra is válik :P
2013. febr. 10. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!