Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem mondanak semmit? Mi...

Miért nem mondanak semmit? Mi értelme van oda járni?

Figyelt kérdés

A háziorvosom hormonvizsgálatra küldött mert lány létemre szőrösödöm (has, comb) és van pár plusz kilóm. Még novemberben vettek vért, januárban lett eredmény (nem mondtak semmit csak meghallgattak, vérnyomást mértek) van ami ok, van ami kevés de minden csak éppenhogy atta/felette van, aznap elküldtek hasi UH-ra, nem mondtak semmit. Áprilisban cukorterhelésre kell mennem. Megbeszéltük anyámmal, hogy ha arra még elmegyünk, de ha nem mondanak semmit akkor többet nem megyünk. Felesleges ott ülni reggel 7-től 11-ig vagy délig ott ülni a semmiért, hiszen csak annyi van, hogy bemegyek meghallgatnak, vérnyomást, magasságot, súlyt mérnek és mehetek is haza. A véres lapomat is egy asszisztens ismerősünk magyarázta el. Miért nem mondaak semmit? Amikor anyám is kérdez valamit alig válaszolnak. Olyan idióták, mindig felidegesítem magam rajtuk.

15/L


2013. febr. 11. 14:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy is tök gáz levetkőzni 3 ember + anyám előtt. Mert ha tanácsot adnának vagy valami... :S
2013. febr. 11. 14:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Én amit tudni akarok, megszoktam kérdezni. Te se szégyelld megkérdezni amit tudni szeretnél. :)
2013. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan, azrt vannak ott.
2013. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra várok, hogy mondjanak valami konkrét dolgot, ne csak várakozzak állandóan. De megkérdezünk valamit és csak beszélnek össze-vissza, aminek a felét nem is értem.
2013. febr. 11. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Végre egy rendes orovs aki elküldi a betget inzulin terheléses vizsgálatra. Jl teszi mert ki kell zárni hogy nem PCOS miatt van-e a szőrösödés. Ezután fognak modnani eredményt nyugi, ha ez a gond ez nem látszik egyértelműen sima vérvételből, de ráutaló jelek lehetnek benne. Ezért kell tovább vizsgálódni. AMig nem tudnak biztosat nem akarnak feleslegesen találgatni.
2013. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam endokrinológián, kétszer nem mondtak semmit. Ja, de, hogy fogyjak le. Köszöntem a dolgot, amit eddig is tudtam, csak nem sikerül. 14 évesen a prolaktinom volt magas, 23 évesen meg a dexamethazon tesztem lett rossz. Még mindig nem tudom, miért nem fogyok.
2013. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagyis nem az a baj, hogy miért nem fogyok, hanem, hogy miért hízok minden évben.
2013. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy van.ahogy az előttem való mondja. Ha tudnak valami konkrét dolgot meg fogják mondani.De annak nincs értelme,h mondanak valamit,ami nem biztos,Te pedig attól kezdesz rettegni,ami esetleg nincs is.
2013. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Velem is ugyanezt csinálják 6-os.

Akkor ne mondjanak konkrét dolgot, de értékelni tudnám ha mondanának valami mást azon kívül, hogy "egy kis türelmet" vagy "na akkor x hónap múlva..".

2013. febr. 11. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne is haragudjatok, azért az mégiscsak elvárható lenne, hogy az orvos elmagyarázza a páciensnek, fogalmam sincs ebben a pillanatban, hogy mi lehet a probléma, majd a leletek birtokában okosabbak leszünk, lehetne akár ez, vagy ez, vagy az,... Vagy: nem tudom még, de arra gyanakszom, ami persze nem biztos, de majd a leletek alapján kiderül, stb..stb...

Sokkal rosszabb kétségek között lenni és érezni, hogy annyira alárendelt szerepben vagy, hogy magyarázásra sem érdemesítenek.

2013. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!