Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Az always ultra...

Ez normális? Az always ultra night az egyáltalán jó betét? Valami olyan márka amit kb. mindenhol kapni és jó erős vérzésre? A fontosabb lent! 11/L

Figyelt kérdés
Most járok a második napban . Előző nap nagyon kis mennyiségű barna ,,folyás,, , de ez nálam így szokott menni. Szóval , minden ment ahogy szokott. Aztán arra ébredtem hogy folyik de nagyon . Kiszaladtam és láttam hogy mégsem annyira mint éreztem... Hanem még jobban! ez volt az első nap!! Eddig nem görcsölt a hasam de most igen , és elég intenzíven.. Most ott tartok hogy m ég suliba sem engednek! Ma a második nap elfogyott a betét szóval vettem egy újat. De máris így estére elhasználtam az összeset. Always ultra night-ot használok. És most már tényleg mindig átázok összevérezek mindent...

2013. febr. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Rutascosrbi 3-szor 1 -és szépen elmúlik.Addíg is pihenjél sokat :)
2013. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rutascorbin-bocsika
2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Always éjszakai a legjobb nedvszívó szerintem.Esetleg próbáld ki egy másik márkának az éjszakai betétjét.
2013. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még van az Always Maxi nevezetû betét, nagyon- nagyon vastag és hosszú kb. 2x annyira mint az éjszakai. Jobbulást:) U.i.: Nekem bejött:D 12/L
2013. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az always ultra night betétje a legjobb ! Én mindig azt használok és sosem csalódtam benne. próbáld meg hogy beraksz kettőt :)
2013. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!