Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszkethetek a Frezyderm...

Miért viszkethetek a Frezyderm intim aid lemosótól? Nem értem.

Figyelt kérdés
Pont viszketésre,fetözésre van. Lehet,hogy nem jól mosom le használat után? Közvetlenül utána órákig nagyon jó, másnap kezdek el viszketni kb. Köszönöm aki tud érdemleges választ adni:)
2013. febr. 12. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Háát, a másnapi viszketés szerintem nem ettől van... :S De át tudom érezni, milyen kellemetlen.

Én úgy használom, hogy zuhanyzásnál előbb ott kenem be, jól behabosítom, majd nem mosom le, hanem tusfürdőzöm a többi részemet és ha azzal végeztem, akkor mosom le előbb a tusfürdőt, majd az intim aidet. Langyos vízzel alaposan mosd le, épphogy csak ne legyen hideg és nagyon kisnyomású vízsugárral.

Egyébként nagyon jól kiegészíthető az intim aid lactobacillusos kúppal is.

Ha tudok még segíteni, nyugodtan írj.

2013. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Amúgy semmi folyás, kellemetlen szag, csak a viszketés. És mindig ügyelek arra,hogy jól lemossam utána, tényleg nem értem.
2013. febr. 12. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy tényleg jót tenne egy lactobacillusos kúra. 5-6 napig tart, szerintem megszűnne minden probléma.
2013. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!