Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoliba télen is lehet járni?...

Szoliba télen is lehet járni? és muszáj szoli krémet használni? Kontaklencsés vok, mielött bemegyek aszoliba gondolom kikell venni? Tangába kell beállni vagy azt is lekell venni? és a szemet bekell csukni?

Figyelt kérdés
Választ kérek minden kérdésemre, még nem voltam szoliba
2013. febr. 14. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet télen is járni, és nem muszáj szolikrémet használni. Sőt, nekem azt mondták, hogy azt már szolizott bőrre lehet kenni, mivel az jobban segíti barnítani a bőrt.

nyugodtan levetkőzhetsz meztelenre, fertőtlenítve vannak a szolik, és így nem marad minta sem rajtad :) nem muszáj becsukni, de ha az arc szoli is be van kapcsolva, akkor ajánlott.

2013. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, azt még szeretném hozzátenni, hogy az első két alkalommal ne legyél 5-6 percnél tovább, nem csúnyán feléghetsz.
2013. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike és honnan tudom h az arc szoli is be van kapcsolva?
2013. febr. 14. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet járni. Legegyszerűbben úgy tudod meg, hogy be van-e kapcsolva az arc része, ha megkérdezed. Bár én semmi esetre sem nyitnám ki a szemem szoliban, ha be van kapcsolva, ha nincs. (én mindig olyanba megyek, ahol be van, nem akarom, hogy az arcom hulla színű maradjon)

Szerintem felesleges kivenni a lencsét, mivel szinte minden szoliba lehet kérni uv fényt át nem engedő szoliszemüveget. [link]

De egy oldalon ezt a tanácsot találtam:

"A meleg illetve az UV-fény szárító hatása érzékenységet válthat ki a szemből, ezért szoláriumozás előtt érdemes kivenni a kontaktlencsét."

Nem muszáj krémet használni, én sosem használtam, mert túl drágák. Anélkül is ugyanolyan barna leszel, de elsőre tényleg csak 5-6 percre menj, utána növeld az időt fokozatosan. Én eddig max 25 percet voltam bent. Ha nem akarsz foltokat, akkor inkább meztelenül állj/feküdj be.

2013. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Én amikor voltam, az arc szolit mindig én kapcsoltam be. De rákérdezhetsz a szoláriumostól is, hogy be van e kapcsolva.

Ha fekvőbe mész, ne félj teljesen leengedni, volt ismerősöm, aki nem merte, mert félt.

2013. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
téged kifoglak innen tiltatni már jelentettem a trágárkodásodat.nem kell ide irni ha nem vagy illedelmes :)
2013. febr. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!