Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a human...

Mi a véleményetek a human papilloma vírus elleni védőoltásról? Érdemes beoltatnom magam az első együttlét előtt? L/14

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ha megengedhetitek magatoknak mindenképpen oltasd be magad!!!
2009. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
igen, ha teheted akkor kérd a védőoltást! ilyen fiatalkorban érdemes!
2009. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképpen érdemes, bár elég költséges. Én is szeretném beoltatni magam, de amikor meghallottam árát, elég tágra nyíltak szemeim!
2009. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen... Sajnos... 31000 ez oltás! :(
2009. szept. 7. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen 1db ennyi, és 3oltás van! Mindet be kell adatnod, hogy hatásos legyen! Első voltam
2009. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem?... Az, hogy DRÁGA!!!... :-[


Szívesen beoltatnám a kamasz lányomat, ha lenne rá ennyi pénzünk, de sajnos az is gondot okoz, hogy a lakásunk számláit kifizessük hónapról hónapra... Egyelőre még nincs elmaradásunk, de nem tudunk megengedni magunknak 30ezer Ft-os +kiadást egy hónapban...


Nem értem, ezt miért nem támogatja a TB, hiszen később majd a sok nő rákkezelése sok-sok millióba fog kerülni az államnak, nem jobban megérné most kisebb kiadással megelőzni a bajt?!

2009. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizony, 90 ezer Ft a legtöbb családban egy vagyonnal ér fel. Ha megengedheted magadnak, ez mindenképp megéri, hiszen, ha az ember már beteg, bármit megadna az egészségéért. De ezt ugye akkor kell még előteremteni, amikor még nem is biztos, hogy szükség van rá.
2009. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nincs itt olyan, aki már beadatta lányának, vagy már kapott?


Mert ha hatásos, akkor megérné, de amúgy senki nem olyan félbolond, hogy ennyit kiadjon egy oltásra!

2009. szept. 7. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


én beadattam, vagyis szüleim fizették, kb 1,5 éve, akkor még nem éltem szexuális életet, nekem minden orvos javasolta. amikor elkerültem másik nőgyógyászhoz ő is értékelte h be vagyok oltva.

De nem érzek semmit, rákszűréseim p1-esek

2009. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én beoltattam a lányomat 16 éves korában saját állítása szerint a szexuális életen még innen, bár ki tudja..., (a nagyszülők ajándékaként). Eggyel kevesebb kockázati tényező. Csak a szüleidtől függ, hogy tudnak-e rá ennyit szánni, egyébként van olyan önkormányzat, amelyik ingyen adja.
2009. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!