Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rossz időpontban kezdtem el...

Rossz időpontban kezdtem el szedni a fogamzásgátlót. Okozhatja ez az alábbi panaszomat?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlót ugye a menzesz első napján kellett volna beszednem. Amikor elkezdtem vérezni, be is szedtem tüstént, de mint aztán kiderült, csak pecsételtem. 2 napra rá jött meg "igazából" a menzeszem, de a gyógyszert folyamatosan szedtem, amint elkezdtem.


Azóta (ahogy elmúlt a menzeszem) furcsa, sötétbarna folyásom van, vagy inkább pecsételő vérzésnek mondanám, de a színe sötétbarna. Valahol azt olvastam, hogy ha nem a menzesz első napján vesszük be a tabit, akkor az okozhat egész hónapban pecsételő vérzést. Itt is fennállhat ez a helyzet?


2013. febr. 17. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is okozhat a tabi pecsételő vérzés a hónap többi napján, ha az első naptól kezded szedni, ahogy a tájékoztatóban van. Ha a második levél elkezdésekor sem múlik el, akkor érdemes visszamenni a dokihoz, mert akkor másik tabit fog felírni.
2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mostmar folytasd igy
2013. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!