Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez toxikus sokk szindróma?

Lehet ez toxikus sokk szindróma?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, nem használok tampont vagy ilyesmi, de az utóbbi 2-3 menstruációm előtt 1 nappal mindig hánytam, lázas voltam, szörnyű hidegrázásom volt annak ellenére, hogy előző nap semmi bajom nem volt. Úgy hallottam, hogy ezt a streptococcus okozza, és már 9 évesen túlestem rajta. Szerintetek?
2013. febr. 22. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Toxikus sokk szindróma biztos nem lehet, hiszen azt csak azok kaphatják el, akik tampont használnak. Biztosat persze csak orvos mondhat.
2013. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem. A toxikus shock szindróma nem múlik el csak úgy magától. Vagy kezelik, vagy nyekk.

Egyébként attól, hogy átestél Str. fertőzésen, attól még nem leszel védett ellene. Ez nem bárányhimlő.

2013. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!