Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek nem szoptat...

Volt már valakinek nem szoptatásból adódóan mellgyulladása?

Figyelt kérdés
Épp egy éve lett ilyenem, hónapokig kezelték és most megint előjött... :( Eléggé fáj és már előre félek attól sok fájdalmas vizsgálattól ami ismét rám vár...

2013. febr. 27. 09:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az interneten sem találok róla olyan cikket, ami segítség lenne. Jó lenne, ha valaki írna, akinek személyes tapasztalata van ebben!
2013. febr. 27. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Komoly szerencsére nem volt. Nekem anno a kimasszírozás-üresre fejés és az antibiotikum segített. Próbáld lefejni teljesen, mert a pangó tejtől gyullad be Persze ez fájdalmas, én is sírva csináltam, de muszáj.
2013. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj, ne haragudj, félreolvastam, azt hittem szoptatásból adódóan...


így csak sok sikert tudok kívánni


bocs még 1x

2013. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond! Az orvosok is meglepődtek, amikor megtudták hogy nem szoptatok és még babám sincs. Aztán arra a következtetésre jutottak, hogy megüthettem valamikor.


Azért köszönöm a válaszod! :)

2013. febr. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!