Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció 7. napján is...

A menstruáció 7. napján is még erős/ darabos a vérzésem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Január 10-én menstruáltam, majd 30-án ismét megjött, tartott pár napig, az is inkább barnázás volt, az utolsó két nap enyhe vérzés. Február 21-én megjött normálisan és mára kellene elmúlnia (7-8 napig tart nekem, de az utolsó két nap már inkább barnázni szoktam) de egyre erősebb, folyamatosan vér darabkák vannak. Nem fáj semmim, csak fáradékonyabb és folyamatosan szomjas vagyok.

Lassan egy éve nem is szedek gyógyszert.

Sok stressz kiválthatja, mennyire aggódjak?



2013. febr. 28. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben elmennék szakemberhez, szerintem nem normális.
2013. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, és akkor nem kell aggódnod. Csak ő tud biztosat mondani.
2013. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Doki, így ne menj neki a hétvégének. Elvileg 10 nap vérzés már kóros, de ha egyre erősebb, az nem jelent jót. Majd írj, mit mondtak!
2013. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kaptam két gyógyszer, aminek el kell mulasztania hétfőre. Ha nem múlik el, akkor labor, és befektet a kórházba egészségügyi kaparásra. :(

Több kiváltója lehet, akár rosszul felépülő méhnyálkahártya, lehet hormonzavar... sok minden. Szégyelljem magam hogy évek óta nem voltam, tudom, de jövőhét vége felé (ha elmúlik hétfőre) vissza kell mennem rákszűrésre, hogy azt is kizárhassuk.

Tömören ennyi.

2013. márc. 1. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szió :) Mi van Veled,sikerült-e elmúlasztani a vérzést?Téged megultrahangozott a dokid,vagy mit csinált?Nekem is ugyan ez a bajom,de nekem nem írt fel gyógyszert,mert nem voltam rákszűrőn 1 éven belül...-most is vérzek...
2013. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. okt. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!